Tuloksia

28.02.2024

Kädettömät ry (YLJS) - TPW (YLJS): 4 - 5

Cosmos (ALJS) - Warkaus Walrus (ALJS): 10 - 9

WiPa (ALJS) - Jormet (ALJS): 2 - 3

Roskasakki - Tornado: 3 - 10

Pehemeet Labaset Akademy - Appelsiinilaakso: 5 - 6

21.02.2024

Höntsäpallo - Varkauden Kaupunki: 6 - 7

Old School - Zorrot: 13 - 1

Winot - Pulla-Puoti: 9 - 4

FC Köyhät (YLJS) - Pinkit (YLJS): 8 - 4

BSV - SB Kirjo: 10 - 9

Tulokset

< EDELLINEN KUUKAUSI

Maaliskuu

SEURAAVA KUUKAUSI >
AikaKuvausKotiVierasTulos
06.03.202418:00 (3,5)Joro-HuvilatNext Step
06.03.202418:50 (4,6)SoSaBSV Stars
06.03.202419:40 (3,5)Team RamiHöntsäpallo
06.03.202420:30 (4,1)Varkauden KaupunkiAlffat
06.03.202421:20 (3,5)Pulla-PuotiEverstin Pallo
13.03.202418:00 (3,5)ZorrotBSV
13.03.202418:50 (4,6)SB KirjoWinot
13.03.202419:40 (3,5)TPW (YLJS)FC Köyhät (YLJS)
13.03.202420:30 (4,1)Kädettömät ry (YLJS)Pinkit (YLJS)
13.03.202421:20 (3,5)Jormet (ALJS)Cosmos (ALJS)
20.03.202418:00 (3,5)WiPa (ALJS)Warkaus Walrus (ALJS)
20.03.202418:50 (4,6)TornadoPehemeet Labaset Akademy
20.03.202419:40 (3,5)RoskasakkiJoro-Huvilat
20.03.202420:30 (4,6)AppelsiinilaaksoNext Step
20.03.202421:20 (3,5)HöntsäpalloHarhasyöttö
27.03.202418:00 (3,5)BSV StarsVarkauden Kaupunki
27.03.202418:50 (1,6)AlffatTeam Rami
27.03.202419:40 (3,5)BSVOld School
27.03.202420:30 (4,6)Everstin PalloSB Kirjo
27.03.202421:20 (3,5)WinotZorrot


Sarja1

NimiOttelutVoitotTasapelitHäviötTehdytPäästetytPisteet
1Appelsiinilaakso10721744116
2Next Step9702805214
3Pehemeet Labaset Akademy10505595910
4Tornado10505565910
5Joro-Huvilat922546626
6Roskasakki1010939812